Close

Nadpis slideru

Krátký výtah

Více zde

Průmyslové řešení

bezpečnosti práce, výrobních prostojů  a operativy

Není objekt, ve kterém by nebylo možné zlepšit bezpečnost a orientaci. S naší nízkorozpočtovou aplikací zajistíme za minimální investici aplikaci naší technologie na klíčová místa ve vaší firmě. Výstražné symboly, orientační značení a upozornění, která nikdo nepřehlédne. 

Manipulační technika je ve skladech a výrobních halách nejlepším pomocníkem, snadno se však může proměnit v nebezpečnou zbraň. Díky výstražné technologii a bezpečnostním systémům, které používáme, zajistíte tu nejlepší prevenci úrazů, které by mohla manipulační technika způsobit. Monitoruje okolí VZV se schopností okamžité reakce.

Disponujeme celou řadou doplňujících systémů pro automatizaci, které připravíme na míru pro každou firmu. Kontaktujte nás a zajistěte si nezávaznou nabídku.

Naše systémy lze libovolně nakonfigurovat a používat samostatně, ale i jako součást komplexního řešení pro systémy řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Příběh společného projektu

Lenka ze zákaznického servisu s Vámi domluví termín schůzky s Pepou.

Pepa náš bezpečnostní technik Vám v rychlosti představí naši produktovou řadu a příklady realizace. Po analýze krizových míst ve výrobě a ,,úzkých hrdel“ v operativě, v bezpečnostním konsiliu Visap navrhneme řešení a výsledek předáme Evě.  

Eva z ekonomického oddělení zpracuje nabídky na veškeré nabízené varianty řešení.  Zároveň s ní můžete projednat možnosti rozfázování a financování projektu. Po obdržení závazné objednávky přechází zakázka do realizačního týmu Marcely a Jirky.

Marcela  dle specifikace zakázky nakonfiguruje projektor včetně grafické předlohy.

Analýza

Ve vašem provozu/prostředí zanalyzujeme nebezpečné možné situace.


Návrh

Navrhneme Vám technickobezpečnostní řešení eliminace rizik. Příklady návrhů v PDF


Prezentace

Vytvoříme pro Vás přehlednou prezentaci. Příklady prezentací v PowerPointu. Prezentace se spustí v prohlížeči.


Realizace

Fotografie z realizací najdete níže ve fotogalerii.