Close

Nadpis slideru

Krátký výtah

Více zde

Individuální použtí

Naše moderní projekční technologienalézá uplatnění v mnohem větší škále oborů, než je pouzebezpečnost práce. Skvělé využití nachází u firem všehodruhu, kterým zvyšuje atraktivitu a prestiž. Doba reklamníchcedulí či nápisů na fasádě je pryč. Pokud chcete skutečnězaujmout, zajistíme vám projekci loga, kterou nikdo nepřehlédne. 

Zviditelnění pro každého

Logo je možné promítat prakticky kamkoliv, na stěnu, na štít budovy, na podlahu, na strop, kam si jen usmyslíte. Jedná se o efekt, který rychle přitáhne pozornost okolí, včetně vašich klientů, zaměstnanců a obchodních partnerů. Pokud patříte mezi majitele klubů, divadel, kin, showroomů a podobných míst, mělo by být vaším cílem snadno přitáhnout pozornost okolí a naše technologie vám to umožní. 

Bude to minimální investice, která maximálně zvedne povědomí o vaší firmě/značce. Nemusí se jednat pouze o logo, ale i poutavé nápisy, značky pro lepší orientaci či cokoliv dalšího. Pro projektory neexistuje omezení,mohou promítat jakoukoliv grafickou předlohu, kterou lze dokonce měnit. Můžete zapojit fantazii a pokud budete mít nápad,neváhejte ho s námi konzultovat na mailu info@visap.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.